HAKKIMIZDA

Sektöre ilk adımı öncü ve büyük bir kuruluş da yönetici olarak işe başlayarak attım. 

Bu firmada Türkiye çapında bir çok çalışmalar ve seyyehatler gerçekleştirerek vizyonumu geliştirdim. 

Personel yonetimi, ürün alımları, iş geliştirme ve yönetme gibi ust duzey calismalarin icerisinde onculuk yaptigimdan kaynakli fazla mesai harcıyor ve kendimi geliştirmek anlamında çok iyi bir noktadayım diye görüyordum. 

Konumum gereği günümüzde kullanılan araç kozmatik ürünlerinin marka ayrımı olmaksızın birebir eğitimlerini ve uygulamadaki karşılıklarını öğrenme girişimlerinde bulundum. 

Bir cok uygulamayi bizzat kendim yapma potansiyeline vardim.

Sektörün önde gelen markaları ile çalışmayı ve ülkemizin Ankara disin da diger illerinde uygulama ile sorun yaşayan müşterimiz olursa anında müdahil olma çalışmasını başlattım ve başarılı bir girişimde bulundum. 

3 sene bu firmada yoğun mesai harcayarak sektöre farklı gözle bakmayı, müşterilerimizin genel anlamda beklentilerini, geri dönüşleri ve daha fazla memnuniyet nasıl kazanılır çabasında oldum. 

Çalıştığım firmadan kişisel bir sebepten istifa edip bu kadar bilgi birikiminin boşa gitmemesi için bu sektörde bende varım diyerek 09.09.2020 tarihinde kendi firmamı kurdum. 

Çalışan olarak başladığım iş hayatımda ve istifa ettiğim dönemde sektörün öncü firmalarından defalarca iş teklifi aldım lakin yeni bir soluk getireceğime inandığım için kendi çizdiğim yol da yürümeye karar verdim. 

Firmam kurulduğu gün Dunya capinda ismini duyurmus olan bir yetkili servis ile anlasip taseron firma olarak sektore adim attim.Bütün müşteriler ve araçlar ile kendim ilgilenmeye başladım gece geç saatlere kadar çalışıp işimi düzgün yapmak için elimden geleni yaptım ve ilk günden bütün müşterilerimizin tebessüm ile ayrılmasını ve geri dönüşlerinin memnuniyet çercevesinde olmasını başardım. 

15.03.2021 tarihinde Auto Estetica isletmesini tum haklari ile devir alip uygulama merkezimde musterilerimize daha iyi hizmet verebilmek icin kendi adima buyuk bir adim attim.

(Auto Estetica markasi 2011 yilinda kurulmus ve musteri portfoyu olan bir isletme dir.)

Artik benim markam oldugundan dolayi vizyonu biraz daha gelistirip yeni atilimlar yapma karari aldim ve reklam calismalari,sosyal medya yonetimi gibi alanlarda profesyonellesmeye adim attim.

2022 yilinda cam ve seffaf filmlerde Turkiye de ilk olan yerli uretim markasi Anatolia shield markasinin distributor ve uygulama merkezi olarak anlasma sagladim.

Her marka gibi buyume hedeflerim var lakin saglam adimlar atip isimin basinda kalarak kaliteyi dusurmeden musterilerime hizmet vermek istedigimden kaynakli biraz da butik olarak hizmet vermeyi hedeflemekteyim.

Sahsim ve firmam icin en basta gelen ilkelerden birisi uygulama yaptigimiz aracin kendisinin reklam olmasi.

Uygulama yaptigimiz araci kusursuz teslim ederek musterimizin bize etrafinda ki araclari yonlendirmesi veya cevresindeki kisilerin uygulama yaptigimiz araci begenip bize gelmesi bizim icin degisilmez kuraldir.

Firmam adına ne olursa olsun siz değerli müşterilerimizin tebessümü, önerilerinizi ön planda tutmak için çaba harcamaya özen gösterdim ve bu yolda yürümeye devam edeceğim. 

Saygılarımla

Yunus Öztürk